You are currently viewing Лікувальний масаж.

Лікувальний масаж.

Лікувальний масаж – високоефективний та доступний метод впливу рук масажиста на стан органів і тканин людського тіла з метою досягнення максимального лікувального ефекту в процесі лікування захворювання і досягнення благотворного впливу на весь організм людини.

Процедура масажу складається з ряду окремих масажних прийомів, які застосовуються для нормалізації функції при різних захворюваннях. Залежно від характеру функціональних порушень він застосовується в різноманітних модифікаціях, має свою методику, показання та протипоказання, має загальний і локальний вплив.

Антивіковий масаж – відносно новий напрямок. Однак він уже встиг довести свою ефективність, оскільки допомагає прибрати з обличчя 5-7 років прожитого життя, не вдаючись при цьому до допомоги пластичного хірурга.

Основна дія, що омолоджує масажу направлено на підняття скул, усунення набряків і кіл під очима, вирівнювання овалу обличчя, розгладження глибоких зморшок, поліпшення текстури та кольору шкіри обличчя і навіть на збільшення губ. Даний ефект досягається за рахунок стимуляції кровообігу і прискорення обмінних процесів, в результаті яких шкіра краще насичується киснем, посилюються регенеративні процеси.

Моделюючий. Основна мета ручної пластики тіла – схуднення і корекція силуету. Корекція фігури може допомогти впоратися з асиметрією пропорцій, зайвими сідничний складками, позбутися від так званих вушок і куточків, прибрати галіфе.

Крім того, що моделює масажу буває досить при початкових ознаках целюліту, в’ялості шкіри і для позбавлення від незначної кількості зайвої ваги в проблемних місцях.

Моделюючий масаж проводиться на проблемних зонах – стегнах, животі, сідницях. Його техніка стимулює кровообіг і прискорює обмінні процеси, що дозволяє вивести токсичні речовини, знизити набряки, підвищити пружність шкіри і м’язів. Уже після перших сеансів можна буде помітити гарний силует фігури.

Лімфодренажний. Головною метою даного масажу є поліпшення відтоку лімфи. За рахунок цього зменшується набряклість тканин, прискорюється процес виведення токсинів, поліпшується стан шкіри і посилюється дія анти целлюлитного масажу. Тому, якщо у вас з’явилися перші ознаки варикозної хвороби або мучить важкість у ногах, то лімфодренажний масаж допоможе позбутися від даних проблем, адже він дозволяє прискорити струм лімфи в цілих 8 разів! Крім того, даний масаж не тільки ефективний, а й дуже приємний, тому що всі прийоми виконуються повільно, плавно, без сильного тиску на тканини. Аналогом лимфодренажного масажу є пресотерапія.

Масаж голови. Масажується саме волосиста частина голови – віскі, потилична і лобова зони. Даний масаж необхідно виконувати людям, які ведуть активну розумову діяльність, що виконує відповідальні завдання, що вимагають великої концентрації уваги і пов’язані з частими стресовими ситуаціями. Масаж голови допомагає позбутися від мігрені, безсоння, гіпертонії і хронічної втоми.

Крім того, даний масаж рекомендується при випаданні волосся і для стимуляції їх росту.

Вакуумний або баночний. Список показань для проведення вакуумного масажу досить великий. Однак в першу чергу це простудні та запальні захворювання, часті бронхіти, трахеїти, відновний період після пневмонії, остеохондроз і сколіоз хребта, целюліт. Особлива ефективність банкового масажу полягає в тому, що в місцях «присмоктування» банок до тіла посилюється лімфо і кровообіг в тканинах, органах і шкірі, тому відбувається активне живлення тканин. Крім того, вакуум, який утворюється в баночках, механічним шляхом усуває патологічні м’язові ущільнення – міогелози.

Антицелюлітна програма. Антицелюлітна програма – це комплексний вплив на проблему целюліту з урахуванням чотирьох механізмів його розвитку:

  • уповільнення відтоку лімфи;
  • порушення мікроциркуляції;
  • накопичення жирових відкладень, формування жирових часточок;
  • зниження тонусу шкіри.

По суті, перша частина процедур виганяє надлишок рідини з організму. І тільки після цього стає можливою ефективна опрацювання жирової тканини. Важливо пройти курс до кінця, тому як перший видимий результат дуже нестійкий, без подальшого опрацювання рідина повернеться в тканини в тому ж обсязі.

Антицелюлітна програма може включати в себе комбінацію класичного антицелюлітного масажу з іншими масажами і процедурами, які будуть підбиратися під Вашу проблему.

Спортивний масаж – це окремий вид маніпуляції, спрямований на м’язи і суглоби. Він розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і переносять великі фізичні навантаження. Особлива техніка виконання спортивного масажу сприяє підготовці організму до великих навантажень. М’язи і суглоби розминаються таким чином, щоб в повній мірі розкрити їх функціональні можливості. Він може бути глобальним – спрямованим на все тіло, або локальним – проводиться на окремих ділянках. Техніка виконання багато в чому залежить від поставлених завдань. Відновлювальний – сприяє розслабленню і відновленню сил після інтенсивних тренувань. Особлива увага приділяється ділянкам, на які припадає максимальне навантаження.
Окреме місце займає масаж, вироблений при спортивних травмах. Він дозволяє оперативно відновитися і не втратити форму, а також якомога швидше повернутися до тренувань.

Розслабляючий масаж – це процедура, спрямована на зняття фізичного та нервового напруження. Масажист опрацьовує кожну ділянку тіла. В результаті йде стрес і втома, що накопичилася, поліпшується загальне самопочуття. Це оптимальний варіант релаксу для всього тіла, коли можна дійсно відпочити на 100%.Масаж розслабляючий передбачає плавні і в той же час сильні рухи масажиста – погладжування, розтирання, розминка. Ніяких неприємних чи больових відчуттів. Майстер поступово переходить від голови і шиї до спини, рук, живота, ніг і стопах. Ви буквально відчуваєте на собі, як розслабляються м’язи, зникає втома і повертаються сили.Перед початком процедури і в процесі на шкіру наноситься масажне масло. За рахунок цього досягається додатковий ефект зволоження, харчування і поліпшення еластичності шкірних покривів.

Мануальна терапія – це особливий вид масажу, що включає комплекс різних прийомів, спрямованих на опрацювання та нормалізацію рухових функцій м’язів і суглобів. Мануальна медицина довела свою ефективність і як посттравматичний метод реабілітації і як метод профілактики хронічних захворювань у дорослих і дітей.