You are currently viewing Наш сервіс запускає онлайн бронювання житла та комплексні реабілітаційно – відпочинкові заходи в м. Моршин.

Наш сервіс запускає онлайн бронювання житла та комплексні реабілітаційно – відпочинкові заходи в м. Моршин.

Наша місія – надихати людей на нові подорожі, пропонуючи найкращі помешкання в мальовничому Моршині та вигідні пропозиції для найбільш зручного огляду визначних пам’яток. Для досягнення цієї місії ми дотримуємось таких принципів:

  • Нам важливо, щоб ви були задоволені, – наш сайт і служба підтримки доступні на понад 6 мовах
  • Ми пропонуємо 4 квартири різної цінової категорії та комфорту, щоб ви змогли знайти потрібне помешкання для наступної не забутньої поїздки.
  • Ми пропонуємо варіанти проведення дозвілля в рекреаційно – реабіліаційно відпочинковому форматі від нашого масажист – професіонала, реабілітолога 2 – ої категорії Віктора Івановича з досвідом роботи з 2005 року.
  • Ми завжди готові допомогти – наш центр підтримки клієнтів працює з 10 до 22 і без вихідних.
  • Ми прислухаємося до вас: наша Платформа – це той продукт, який подобається ВАМ (користувачам) і який найбільш зручно використовувати.
  • Ми цінуємо вашу думку – ми не редагуємо відгуки (і публікуємо коментарі тільки тих гостей, які дійсно проживали у помешканні).
  • Ми надаємо інформативний і зручний у використанні сайт, а також гарантуємо найкращі доступні ціни.

Правила та умови: вступ

Ці правила та умови, які можуть бути змінені час від часу, стосуються всіх наших послуг прямо чи опосередковано та надаються в режимі онлайн, електронною поштою або за телефоном. Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи наш веб-сайт (його мобільну версію) та будь-які додатки через будь-яку платформу та здійснюючи бронювання, ви визнаєте, що прочитали, зрозуміли й погодилися з нижченаведеними правилами та умовами (серед яких Положення про конфіденційність).

Ці сторінки, контент і інфраструктура цих сторінок, а також сервіс онлайн-бронювань (включаючи послугу обробки платежів), що надається нами на цих сторінках і через сайт, належать і управляються victormorshinmassage.com і надаються виключно для вашого особистого, некомерційного використання з урахуванням наведених нижче умов. На додаток до правил і важливої ​​інформації, зазначеної на сайті, Постачальники послуг мають право застосувати або встановити власні додаткові умови і правила, що відносяться до використання.

Сфера та опис нашої Послуги

Наші послуги надаються лише для індивідуального, некомерційного використання. Тож ви не маєте права перепродавати, створювати зовнішні гіперпосилання, використовувати, копіювати, відстежувати (наприклад, за допомогою програм spider і scrape), відображати, завантажувати або відтворювати будь-який вміст або інформацію, програмне забезпечення, бронювання, квитки, продукти або послуги, що надаються на нашій Платформі, для будь-якої комерційної або конкурентної діяльності чи мети.